Užduok klausimą
x

Ačiū. Jūsų klausimas išsiųstas.

KATALOGO UŽSAKYMAS
x

Ačiū. Katalogas užsakytas.

Kaunas


R. Kalantos g. 83,
Tel.: +370 37 490523
Faks.: +370 37 490523
El. paštas: tautvydas@metaloprekyba.lt
Vinys, vielos, tvoros -

Tautvydas +370 698 70949
tautvydas@metaloprekyba.lt

Metalai -

Artūras (Vilnius) +370 612 25776
arturas.u@metaloprekyba.lt
Imantas (Šiauliai) +370 612 04498
metalas@metaloprekyba.lt

Šiauliai


V. Bielskio g. 32a,
El. paštas: info@metaloprekyba.lt
Metalai -
Auksė Tel. +370 41 591956
aukse@metaloprekyba.lt
Imantas Tel. +370 41 591965
metalas@metaloprekyba.lt
Donatas Tel. +370 41 591962
donatas@metaloprekyba.lt
Tvirt. elementai ir vielos -
Dalia Tel. +370 41 591960
dalia@metaloprekyba.lt
Tvoros -
Raimondas Tel. +370 41 591961
raimondas@metaloprekyba.lt

Vilnius


Kareivių g. 2g,
Tel.: +370 5 2638814, +370 5 2638816
Faks.: +370 5 2653307
El. paštas: vilnius@metaloprekyba.lt
Metalai -

Artūras +370 612 25776
arturas.u@metaloprekyba.lt
Tvirt. elementai, tvoros -

Vaidotas +370 614 40969
vaidotas@metaloprekyba.lt

Klaipėda


Šilutės pl. 13,
Tel/Fax.: +370 46 345344, +370 46 345343
El. paštas: klaipeda@metaloprekyba.lt
Metalai -

Kazimieras +370 614 09086

kazimieras@metaloprekyba.lt

Tvirt. elementai, tvoros -

Andrius +370 612 25774

andrius@metaloprekyba.lt


SUSISIEKITE SU MUMIS


Įvedėte ne visus duomenis
Užklausa sėkmingai išsiųsta






x
Susisiekimo forma

Ačiū. Jūsų klausimas išsiųstas.