Užduok klausimą
x

Ačiū. Jūsų klausimas išsiųstas.

KATALOGO UŽSAKYMAS
x

Ačiū. Katalogas užsakytas.

Kaunas


R. Kalantos g. 49B,
Tel.: +370 698 27037
El. paštas: kaunas@metaloprekyba.lt
Vinys, vielos, tvoros -

Tautvydas +370 698 70949
tautvydas@metaloprekyba.lt

Metalai -

Saulius +370 694 87607
saulius@metaloprekyba.lt

Šiauliai


V. Bielskio g. 32A,
El. paštas: info@metaloprekyba.lt
Metalai -
Jūratė Tel. +370 41 591965
jurate@metaloprekyba.lt
Auksė Tel. +370 41 591956
aukse@metaloprekyba.lt
Tvirt. elementai ir vielos -
Dalia Tel. +370 41 591960
dalia@metaloprekyba.lt
Tvoros -
Raimondas Tel. +370 41 591962
raimondas@metaloprekyba.lt

Vilnius


Kareivių g. 2G,
Tel.: +370 616 37832 +370 682 21804 +370 52638816
El. paštas: vilnius@metaloprekyba.lt
Metalai -

Mob. tel. +370 612 25776

Tvirt. elementai, tvoros -

Vaidotas +370 614 40969
vaidotas@metaloprekyba.lt

Klaipėda


Šilutės pl. 13,
Tel/Fax.: +370 46 345344, +370 46 345343
El. paštas: klaipeda@metaloprekyba.lt
Metalai -

Kazimieras +370 614 09086

kazimieras@metaloprekyba.lt

Tvirt. elementai, tvoros -

Andrius +370 612 25774

andrius@metaloprekyba.lt


SUSISIEKITE SU MUMIS


Įvedėte ne visus duomenis
Užklausa sėkmingai išsiųsta






x
Susisiekimo forma

Ačiū. Jūsų klausimas išsiųstas.