Apie mus | Metalo prekyba
Užduok klausimą
x

Ačiū. Jūsų klausimas išsiųstas.

KATALOGO UŽSAKYMAS
x

Ačiū. Katalogas užsakytas.

"Metalo prekyba” ištakos siekia 1980-1990 metus, tuomet veikusioje Lietuvos Metalo produkcijos tiekimo susivienijimo Šiaulių bazėje. 1992 metais ši įmonė buvo registruota Šiauliuose “Metalo prekybos” vardu.

Tai didelę patirtį turinti firma, kurios pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba metalu, metalo gaminiais, aptvėrimo sistemomis, tvirtinimo elementais. Įmonėje dirba apie 80 žmonių kolektyvas.

Šiuo metu įmonė įsikūrusi ne tik Šiauliuose, bet ir Klaipėdoje bei Vilniuje.

Pagrindinėje bazėje Šiauliuose tik dengti sandėliai, kurių bendras plotas yra 17200 kv.m., visa reikalinga pakrovimo-iškrovimo technika, dvi geležinkelio atšakos, jungiančios 4.5 ha bazės teritoriją su pagrindiniu šalies geležinkelio tinklu, savos transporto priemonės leidžia greitai ir patogiai aptarnauti pirkėjus.

Nuo 1995 metų įmonės bazėje veikia firminė parduotuvė, prekiaujanti visomis bendrovės sandėliuose turimomis prekėmis, taip pat darbo įrankiais, priemonėmis ir medžiagomis metalo apdirbimui.

Įmonėje įsteigtame gamybos padalinyje  kapojame, pjaustome, suviriname metalą, taip pat gaminame įvairius tvorų elementus, tvorų stulpus, vartus ir vartelius.

1998 metais įmonė pradėjo veiklą Klaipėdoje. 2004 metų spalio mėnesį duris atvėrė naujas Klaipėdos prekybos skyrius. Tai 2500 kv.m. dengtas sandėlys, labai patogioje susisiekimo atžvilgiu vietoje ir greta didžiųjų prekybos centrų.

Vilniuje UAB "Metalo prekyba" įsikūrusi jau nuo 1999 metų. Šiuo metu Vilniaus prekybos skyrius turi dengtą 6000 kv.m. sandėlį, kuris yra strategiškai patogioje, lengvai privažiuojamoje vietoje, greta pagrindinių prekybos taškų.

Metalas ir jo gaminiai į bazės sandėlius atvežami daugiausia iš Rytų – Rusijos ir Ukrainos. Jau eilę metų užmegzti tiesioginiai ryšiai su Italijos, Latvijos, Lenkijos, Bulgarijos, Rumunijos, Prancūzijos, Čekijos, Vokietijos, Kinijos gamintojais.

UAB "Metalo prekybos" klientai tai  gamyba iš metalo užsiimančios įmonės, statybininkai,stambūs prekybos centrai, privatus sektorius.